Krata jako wycieraczka stanowi dość popularne rozwiązanie przed blokami, ale czasami także w domach jednorodzinnych. Jest skuteczna pod kątem utrzymania czystości, a także schludnie się prezentuje – ma nowoczesną konstrukcję oraz industrialny wygląd. To świetna alternatywna dla wycieraczek aluminiowych. Metalowe kraty przed dom cechuje trwałość i wytrzymałość, co czyni je inwestycją na wiele lat.

Jakościowa konstrukcja metalowych wycieraczek

Oferowane przez nas wycieraczki z kratki metalowej to produkty wysokiej jakości. Wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo, co zapewnia im odporność na warunki atmosferyczne. Płaskowniki tworzące wyrób mogą być gładkie lub seratowane (ząbkowane), co przekłada się na zwiększenie współczynnika tarcia i nadaje im właściwości antypoślizgowe. Krata ocynkowana metalowa doskonale sprawdza się jako wycieraczka, zarówno ta zewnętrzna, jak i wewnętrzna.

Wycieraczki metalowe na wymiar

Dużą zaletą produktu, który oferujemy, jest możliwość dopasowania go do preferencji klienta. Standardowo przyjęty rozmiar to 70 × 150 cm, jednak wycieraczki metalowe tworzymy także na wymiar! Krata stalowa pod drzwi jest także dostępna w wersji z ramką, która pozytywnie wpłynie na estetykę wyrobu.

Łatwa w utrzymaniu czystości wycieraczka z kraty

Kratki używane jako wycieraczki są szczególnie popularne ze względu na łatwą pielęgnację. Jest to bardzo korzystne w przypadku budynków o dużym natężeniu ruchu pieszego, w których utrzymanie porządku stanowi o wiele większe wyzwanie. Zapobieganie przenoszenia nadmiaru zanieczyszczeń z zewnątrz ułatwia późniejszą pracę osobom odpowiedzialnym za sprzątanie przestrzeni. Metalowa kratka, służąca jako wycieraczka do butów, łatwo zdejmuje brud z obuwia. Dzieje się to przede wszystkim za sprawą dużego współczynnika tarcia. Nawet przy intensywnym użytkowaniu wariant ten nie jest rozwiązaniem chwilowym: stalowa konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość. Wycieraczki do butów nie odkształcają się, są też odporne na korozję czy uszkodzenia mechaniczne. Na korzyść przemawia tutaj także fakt, że są łatwe w obsłudze. Bez problemu można je zdemontować, a następnie odkurzyć i umyć. Regularne oczyszczanie produktu przekłada się na jeszcze większą skuteczność jego działania. Wycieraczka pod drzwi nada się nie tylko do szkół czy biurowców, ale także przed dom.

Wycieraczki metalowe z odpływem

Miejsca o dużym natężeniu ruchu są szczególnie wymagające pod kątem utrzymania czystości. Wycieraczki metalowe dobrze się tutaj sprawdzają, jednak najkorzystniejsze w tej sytuacji będą modele z opływem. Specjalna konstrukcja pozwala na sprawne odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń. Zapobiega to gromadzeniu się kałuż i brudu wokół wejścia. Krata użyta jako wycieraczka to doskonałe rozwiązanie pod wieloma względami, dlatego zachęcamy do kontaktu! Pomożemy w dobraniu idealnego modelu.